Pobyty Regeneracyjne

Wiejskie położenie daje możliwość relaksu i wyciszenia, a właściwie dobrana dieta i odpowiednio zaplanowany ruch zapewnia pełną regenerację organizmu.

Po pierwsze na czym polega dieta

1. Na odpowiednio dobranych wartościach kalorycznych posiłków, częstości ich spożywania oraz jakości produktów.

2.Dieta powinna uwzględnić schorzenia organizmu, pewne produkty wyeliminować , a inne wprowadzić

3.Bardzo ważna jest jakość produktów, z których przygotowywane są posiłki.W naszym obiekcie przy przygotowaniu posiłków bazujemy na produktach naturalnych, w przeważającej części z upraw ekologicznych, dostarczanych przez drobnych, regionalnych wytwórców oraz swoich własnych.

4. Rozplanowanie godzin posiłków, aby zapewnić odpowiednią przemianę materii, przyswajanie wartościowych elementów, a nie obciążanie organizmu zbędnymi kaloriami.

Po drugie aktywność fizyczna

W zależności od zainteresowania proponujemy bardziej lub mniej forsowne turnusy dostosowane do potrzeb i możliwości gości (na przykład pobyty nastawione na wycieczki rowerowe,spływy itp. lub pobyty typu aktywny senior).

Proponujemy rozplanowane ćwiczenia fizyczne dostosowane do wieku i sprawności fizycznej gości. Ćwiczenia prowadzone są przez firmę zewnętrzną, specjalistycznie zajmującą się pilatesem i gimnastyką korekcyjną. Oferujemy zajęcia na świeżym powietrzu, a także w przestronnej klimatyzowanej sali.

Obiekt posiada boisko trawiaste, boisko do siatkówki plażowej, drewniany taras a także banie - specjalistyczną saune na 12 osób. Po wysiłku fizycznym można skorzystać z masażu lub rehabilitacji indywidualnej.

Przykładowy plan pobytu

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA
7:30 Śniadanie
9:00 Gimnastyka - poranny rozruch
9:30 Nordic walking Rower Nordic walking Rower Nordic walking Rower
11:00 II Śniadanie
12:00-13:30 Zajęcia rekreacyjne
14:00 Obiad
15:30 Zumba Gold Zdrowy kręgosłup Zumba Gold Zdrowy kręgosłup Zumba Gold Zdrowy kręgosłup
16:30 Ćw. relaksacyjne Zumba Gold Toning Fitball Zumba Gold Toning Fitball Ćw. relaksacyjne
18:00 Kolacja
Wszelkie informacje dotyczące pobytu - Agnieszka Łapkiewicz tel.661 299 080