Wysoki standard

Nowe budynki, dobre wyposażenie. Drewniane parkiety, nowoczesne łazienki z kabinami prysznicowymi oraz telewizja 32" w każdym pokoju. Dodatkowo internauci mogą skorzystać z bezprzewodowego wifi na terenie obiektu.

Proste drewniane wyposażenie o wysokim standarcie, w połączeniu z nowoczesnym zapleczem, zapewnia sielską atmosferę wypoczynku, w konfortowych warunkach.

Duży obiekt zapewnia wiele miejsca do leżakowania, oraz specjalnie przygotowany teren na ognisko. Prócz tego oferujemy możliwość wypożyczenia rowerów, a także boisko do siatkówki plażowej oraz duże trawiaste boisko do piłki nożnej. Na terenie obiektu powstała niedawno bania, jest to oryginalny drewniany budynek z kamiennym piecem typu fińskiego (rodzaj skandynawskiej sauny) mieszczący jednorazowo 10-12 osób. Po takim relaksie istnieje możliwość z korzystania rehabilitacji np. masaż.

Cennik
Jedna osoba Pokój dwu/trzy - osobowy Pokój czteroosobowy
Nocleg ze śniadaniem 80zł 70zł / osoba 60zł / osoba
Śniadanie + Obiadokolacja 100zł 90zł / osoba 80zł / osoba


Przy dłuższych pobytach i większej ilości osób cena do negocjacji

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 16:00 a kończy o godzinie 10:00 rano. Ewentualny przyjazd z pupilem po uzgodnieniu telefonicznym. Za pobyt pupila naliczona jest dodatkowa opłata.